Ar būtina priėmimui pas gydytoją užsirašyti iš anksto?
Taip. Jūsų patogumui, maloniai prašome vizitui registruotis telefonu ar el.,paštu iš anksto:




Kas tai yra VE-2 vaisiaus echoskopija?                                                                                                          VE-2 vaisiaus echoskopijos metu išgaunamas trimatis vaikučio vaizdas, jis nėra tiriamas mediciniškai, tad nėra išduodamas joks medicininis tyrimo išrašas. Jei norite, kad vaikutis būtu ištirtas, pateiktos išvados apie jo vystymąsi tam tikru laiku, turėtumėte rinktis VE-1 arba VE-3 echoskopiją.

Ar 4D kenksminga?
Apie 4D echoskopijos kenksmingą poveikį nėra žinoma.

Kiek trunka apžiūra?
Jei atvyksite, pvz.: išsamiai nėščiųjų echoskopijai, nusiteikite ilgesniam vizitui, paprastai 2D, 3D ir 4D echoskopija trunka 30-40 min. Viskas priklauso nuo apžiūros rūšies. Klauskite administratorės ir ji mielai atsakys į Jus dominančius klausimus.

Ar apžiūroje gali dalyvauti mane atlydėjęs asmuo?
Jei jūs laukiatės vaikučio, mes patys kviečiame Jums brangius žmones dalyvauti apžiūroje. Lai tai būna įsimintina diena ne tik Jums, bet ir būsimam tėveliui, broliukams, sesutėms ar seneliams. Gražūs išgyvenimai suartina šeimą, teigiamai veikia nėščiosios psichologinę savijautą, o tai labai svarbu ir dar negimusiam kūdikiui. Tiesa, prašytume, kad į apžiūrą atvyktų ne daugiau 4 (keturių) asmenų.

Kodėl už dvynukų tyrimą reikia mokėti daugiau?                                                                                        Dviejų vaisių tyrimas užima dvigubai daugiau laiko ir gydytojo dėmesio, tad esame priversti taikyti didesnius įkainius nei už vieno vaisiaus echoskopiją. Dėkojame už supratimą.