Titulinis Rašykite mums
Nėščiųjų echoskopija

Nėščiųjų echoskopija

GERA ŽINIA BŪSIMOMS MAMYTĖMS – NAUJAS 3D/4D JAU PAS MUS 🙂 LAUKIAME!

Kabinete atliekama ne tik 2D vaisiaus echoskopija, bet ir naujausi 3D/4D tyrimai (bene didžiausias įdirbis, geriausias kainos ir kokybės santykis Lietuvoje!). Kas yra 3D ar 4D? 3D ultragarsinis tyrimas atliekamas tuo pačiu principu kaip ir 2D. Skirtumas tas, kad 2D išgauna vaisaus plokštuminį (pjūvinį) vaizdą, o 3D – vaisiaus paviršinį vaizdą. 4D terminas reiškia, kad statinei 3D nuotraukai suteikiamas judesys.

Tad kuo skiriasi 2D nuo 3D/4D? 2D tyrimo pagalba gydytojas echoskopuotojas gali matyti skirtingus vaisiaus vaizdo pjūvius, tuo tarpu, atliekant 3D/4D echoskopiją matomas tik vaisiaus paviršius.

Kada tinkamiausias laikas 3D/4D echoskopijai? Dažniausiai tokia atliekama tarp 24 ir 34 nėštumo savaičių, o apie 27-28 nėštumo savaitę tikriausiai būtų idealiausias laikas, nes kūdikis jau užsiauginęs šiokį tokį riebalų sluoksnį ir dar turi pakankamai vietos judėti. Tai leidžia pamatyti dar negimusį kūdikį kaip niekada anksčiau. Nuostabius jausmus sukelia mojuojančio rankomis, pirštą čiulpiančio, besirąžančio, žiovaujančio ar besijuokiančio kūdikėlio vaizdai.

Besilaukiančių moterų pas mus laukia ne tik jauki, rami namų aplinka, bet ir naujausia tyrimų aparatūra, puikūs specialistai, kurie žinias nuolat tobulina. Pas mus, atrodytų, visiems įprasta,  2D echoskopija gali būti malonus ir netikėtas atradimas.

Tyrimą įrašysime į CD, Jums pageidaujant, nuotrauką galėsime išsiųsti Jūsų nurodytam asmeniui, kuris negalėjo atvykti kartu, tačiau laukia vaikelio taip pat kaip ir Jūs.

Tai nauja, naudinga, suvienijanti, kvapą gniaužianti patirtis Jūsų šeimai!

Kabinete dirba med. m. dr. G. Domža ir gydytoja G. Jurėnaitė.

3dultrasound4dultrasound

 

Registracija:
Mob.tel. +370 682 23474,
El. paštu 34echo@gmail.com
Kabinetą rasite adresu:
P. Vileišio g 12, Vilnius
DARBO LAIKAS:
I-V 09:00-18:00 val.
VI-VII nedirbame