Titulinis Rašykite mums
Bendroji echoskopija

Bendroji echoskopija

Tyrimas ultragasu yra medicininė technologija, naudojama vidaus organų, audinių, kraujagyslių ir kraujotakos vaizdams gauti. Daviklis siunčia garsines bangas į tam tikrą tikslinę sritį, kur jos atsispindi atgal į daviklį. Echoskope įdiegtos sistemos paverčia atspindėtas garsines bangas į dvimačius vaizdus. Echoskopiniai patikrinimai naudojami ligų diagnostikai, eigai sekti ir specialioms chirurginėms procedūroms. Tyrimai ultragarsu taikomi akušerijos, ginekologijos, urologijos, pediatrijos, krūtų, skydliaukės, pilvo organų, kraujotakos ir kt. srityse.

Echoskopinių tyrimų privalumai:

  • Rezultatas realiuoju laiku, t.y. atsakymas čia ir dabar;
  • Pacientas patiria labai mažai, o dažniausiai nepatiria jokio diskomforto;
  • Neinvazinis tyrimas – t.y. jokios radiacijos, adatų (išskyrus labai specifines procedūras, pvz.: biopsiją);
  • Matoma ir dokumentuojama organų anatomija; Įvertinama kraujotaka;

Dėl visų šių paminėtų savybių tyrimas ultragasu – puiki sveikatos profilaktikos priemonė, nes laiku diagnozuotos ligos yra gydomos žymiai greičiau ir efektyviau.

Mūsų kabinete atliekami įvairūs tyrimai ultragarsu (išsskyrus širdies echoskopiją). Jūsų patogumui galite pasitikrinti tik vieną organą, sąnarį ar susitarti dėl platesnio patikrinimo. Jums pageidaujant, įteiksime ne tik raštišką tyrimo išvadą su echogramomis, bet ir galėsime jį įrašyti į CD-R.

Konsultuoja gyd. Asta Dukštaitė.

 

Registracija:
Mob.tel. +370 682 23474,
El. paštu 34echo@gmail.com
Kabinetą rasite adresu:
P. Vileišio g 12, Vilnius
DARBO LAIKAS:
I-V 09:00-18:00 val.
VI-VII nedirbame